ТЕЛ: 0987393500, 0508095337

Ремонт

Комплексний ремонт квартири під ключ.Всі види внутрішніх робіт .Ремонт квартир, офісів.

Гарний якісний ремонт – це комплексний підхід до ремонту, з використанням високоякісних оздоблювальних і будівельних матеріалів, що повністю відповідають європейським стандартам. Такий ремонт дозволить поліпшити зовнішній вигляд і технічний стан житла, а також створити в ньому атмосферу гармонії, затишку та комфорту.
Затишок оселі, це найголовніше у житті кожної родини, тут ми проводимо більшу частину життя. Як приємно прийти після робочого дня додому, зайти в свою кімнату або зал, де панує гармонія і тепла сімейна атмосфера. Будинок чи квартира, це не просто стіни, це свій затишний куточок,свій простір, і індивідуальний клімат, який потребує уваги і догляду час від часу. Зміни у квартирі або будинку змінюють життя в цілому. Але ви повинні розуміти, що, перш за все тут не обійтися без нас, наших професіоналів, майстрів, які зроблять у Вашій оселі гарний затишний ремонт. Наші спеціалісти займаються підготовкою поверхонь, електромонтажем, сантехнічними роботами, вирівнюванням стін, покриттям підлоги, малярними роботами, ми все зробимо для вашого комфортного проживання у Вашій оселі. Головне в нашій справі професіоналізм. Ми пропонуємо повний комплекс послуг з ремонту квартир і будинків.

Наші майстри з великим досвідом роботи більше 15 років виконають всі види внутрішніх робіт квартир, котеджів, будинків, офісів. Ремонт Квартир, Офісів. Перепланування приміщень – демонтаж і зведення стін і перегородок. Гіпсокартон, шпаклювання стін, шпалери. Закупівля матеріалів (закупівля матеріалів за цінами, обумовленими в кошторисі). Роботи проводяться швидко, з дотриманням чистоти та порядку. Виконаємо швидко якісно: демонтаж, сантехніка(монтаж систем гарячого, холодного водопостачання, монтаж систем каналізації,установка сантехніки, монтаж сантехніки, монтажні роботи, установка сантехніки, встановлення котла, радіаторів, підігрів підлоги), електрика ,чорнові роботи (вирівнювання стін і підготовка їх до фарбування, декоративної штукатурки або обробки шпалерами, обробка стін, монтаж дверей, малярні роботи , оздоблювальні (кераміка, встановлення паркетної дошки та ін.) Довіряючи нашим професіоналам, ви заощадите гроші і час. Наша мета ‒ врахувати побажання замовника, не виходячи за рамки обумовленого бюджету, щоб клієнт отримав комфортне та функціональне житло. Ремонт будинків під ключ – послуга, яку ми готові запропонувати Вам за оптимальною ціною.

Телефон +380937199573 Любомир

 

Залишіть заявку