ТЕЛ: 0987393500, 0508095337

Купівля-продаж нерухомості

Для покупців в нас є варіанти на любий смак та ціновий діапазон – Велика база нерухомості.

Фахівці нашої компанії нададуть Вам повний спектр послуг: від перевірки документів, до підбору об’єктів та супроводження державної реєстрації права власності.Ми зможемо в найкоротші терміни підібрати для Вас найбільш вигідний, оптимальний варіант, який буде відповідати і Вашому бюджету, та вашим вимогам щодо високої якості нерухомості. Індивідуальний підхід в роботі до кожного клієнта дозволяє нашим фахівцям пропонувати гнучку цінову політику, вибирати нестандартні шляхи вирішення завдань і підшукувати гарячі пропозиції. Купівля  об’єктів комерційної нерухомості.Купівля  нерухомості з важливими характеристиками вивчення попиту , організація огляду бажаних об’єктів, перевірка і підготовка документів, встановлення заборгованостей за всіма видами комунальних платежів, супровід клієнтів до заселення.

Супровід угоди, в тому числі, складання попереднього договору, передача завдатку та оформлення основного договору (купівлі-продажу / оренди) на більш вигідних умовах.

Продаж  вашої нерухомості , підготовка і організація продажу (на узгоджених з клієнтом умовах) об’єктів нерухомості: квартир, кімнат , будинків або частин будинків, дач, земельних ділянок , об’єктів нерухомості нежитлового фонду ( магазини, офіси, виробничі приміщення ).Можливість продати квартиру за максимальною ціною це економить час і скорочує кількість непотрібних візитів. Отримуєте  широку і ефективну рекламу, а так само можливість безкоштовного розміщення інформації в інших агентствах нерухомості, безпечний продаж об’єкту нерухомості. Продаж офісів, складських приміщень, будівель та інших об’єктів комерційної нерухомості.

Отримуєте  ексклюзивне обслуговування та персонального агента з нерухомості.

Звернувшись до нас, Ви відчуєте себе важливим і потрібним клієнтом, а коли скористаєтеся нашими послугами будете насолоджуватися життям в новопридбаному будинку чи квартирі. Ми завжди тримаємо в курсі нашого клієнта про хід продажу і стан справ по його об’єкту Завжди на зв’язку.

Залишіть заявку